Navigate / search

Pavadinimas LLRA-KŠS – oficialiai įregistruotas

Šiandien oficialiai įregistruotas praplėstas Lietuvos lenkų rinkimų akcijos pavadinimas. Nuo šiol oficialusis partijos pavadinimas skambės „Lietuvos lenkų rinkimų akcija – Krikščioniškų šeimų sąjunga“.
Sprendimą praplėsti partijos pavadinimą priėmė š.m. gegužės 7 dieną Vilniuje vykusio Lietuvos lenkų rinkimų akcijos suvažiavimo delegatai.

LLRA-KŠS lyderis, europarlamentaras Valdemar Tomaševski, kalbėdamasis su portalo L24 žurnalistais, praplėsto partijos įregistravimo faktą pavadino „gera naujiena“ ir patikino, kad jo vadovaujama partija ir toliau aktyviai vykdys į šeimas nukreiptą politiką ir krikščioniškomis vertybėmis grindžiamą politiką.

„Tai yra gera naujiena. Įvykdėme daug formalumų ir nuo šiandien partija oficialiai buvo įregistruota pavadinimu „Lietuvos lenkų rinkimų akcija – Krikščioniškų šeimų sąjunga“. Krikščioniškos ir šeimos vertybės yra mums svarbiausios, esminės, su didele energija ir entuziazmu dirbsime siekdami skleisti krikščioniškąsias vertybes, vykdysime į šeimas nukreiptą politiką, remsime šeimas“, – pabrėžė partijos lyderis. Nurodė, kad šiandien buvo itin aktyvi ir vykusi diena.

„Birželio 16-oji buvo sėkminga. Šiandien ne tik oficialiai įregistruotas partijos pavadinimas, bet ir labai dalykiškoje atmosferoje vyko Lietuvos lenkų sąjungos Vilniaus rajono skyriaus surengta XXI konferencija „Lenkų vaikas – lenkų mokykloje“. Šiandien taip pat prie JAV ambasados Vilniuje įvyko didelė akcija, kuri buvo skirta apginti teises į žemę ir gimtąjį švietimą. Taip pat šiandien įšventinimo į kunigus 70-metį šventė vienas iš Vilniaus krašto patriarchų, didžiai gerbiamas kunigas Antanas Dilys. Šią labai įtemptą dieną pavyko kartu su partijos vicepirmininke, Vilniaus rajono mere Marija Rekst dalyvauti šv. Mišiose, kurios buvo aukojamos Vilniaus šv. Petro ir Povilo bažnyčioje. Visas Vilniaus kraštas iš visos širdies sveikina kunigą Antaną Dilį, aa. prelato Juzefo Obrembskio draugą, su tokiu gražiu jubiliejumi“, – sakė V. Tomaševski ir pridūrė: „Džiaugiamės, kad šiandien mus pasiekė Teisingumo ministerijos žinia apie tai, kad mūsų partija turi naują, praplėstą pavadinimą – „Lietuvos lenkų rinkimų akcija – Krikščioniškų šeimų sąjunga“.

2016-06-16