Menu / szukaj

Posłowie na Sejm Republiki Litewskiej z frakcji Akcji Wyborczej Polaków na Litwie – Związku Chrześcijańskich Rodzin (kadencja 2016-2020 r.)

  1. Rita Tamašunienė – przewodnicząca frakcji parlamentarnej AWPL-ZChR

  1. Wanda Krawczonok – wiceprzewodnicząca frakcji

  1. Zbigniew Jedziński

  1. Michał Mackiewicz

  1. Jarosław Narkiewicz

  1. Czesław Olszewski

  1. Leonard Talmont

  1. Irina Rozowa („Alians Rosjan”)

Radni z koalicji AWPL-ZChR – Aliansu Rosjan „Blok Waldemara Tomaszewskiego” (kadencja 2015-2019 r.)

Ogółem 69 radnych. W tym z ramienia AWPL-ZChR – 62 radnych, Alians Rosjan – 7.

Rada Samorządu miasta Wilna (ogółem 51 radnych)

  1. Renata Cytacka – przewodnicząca frakcji AWPL-ZChR

  1. Jarosław Kamiński – przewodniczący Komitetu Kontroli

  1. Artur Ludkowski

  1. Zbigniew Maciejewski

  1. Romualda Poszewiecka

  1. Grzegorz Sakson

  1. Edyta Szyszko

  1. Edyta Tamošiūnaitė

  1. Rafael Muksinov („Alians Rosjan”)

  1. Aleksandr Fiodorov („Alians Rosjan”)

Rada Samorządu Rejonu Solecznickiego (ogółem 25 radnych)

  1. Zdzisław Palewicz – mer Samorządu Rejonu Solecznickiego, przewodniczący frakcji AWPL-ZChR

  1. Jadwiga Sinkiewicz – wicemer Samorządu Rejonu Solecznickiego

  1. Anton Bandalewicz – przewodniczący Komitetu Rozwoju wsi i ochrony środowiska

  1. Anna Jesvilienė – przewodnicząca Komitetu ds. Oświaty, kultury i młodzieży

  1. Jerzy Obłoczyński – przewodniczący Komitetu Gospodarki lokalnej i rozwoju biznesu

  1. Tadeusz Romanowski – przewodniczący Komitetu ds. Socjalnych i ochrony zdrowia

  1. Maria Suchocka – przewodnicząca Komitetu Ekonomiki, budżetu i finansów

  1. Teresa Butrymowicz

  1. Bolesław Daszkiewicz

  1. Łucja Dudojć

  1. Irena Gredziuszko

  1. Natalia Gudacz

  1. Wiktor Kulik

  1. Tadeusz Rudzis

  1. Tadeusz Rus

  1. Krystyna Maria Sławińska

  1. Henryk Tomaszewicz

  1. Stanisław Wiencius

  1. Lilia Wierszycka

  1. Jarosław Wojciechowicz

  1. Zbigniew Wołochowicz

Rada Samorządu Rejonu Wileńskiego (ogółem 31 radnych)

  1. Maria Rekść – mer Samorządu Rejonu Wileńskiego, przewodnicząca frakcji AWPL-ZChR

  1. Teresa Dziemieszko – wicemer Samorządu Rejonu Wileńskiego

  1. Robert Komarowski – wicemer Samorządu Rejonu Wileńskiego

  1. Stanisław Adamajtis – przewodniczący Komitetu Wsi, gospodarki lokalnej i planowania przestrzennego

  1. Anna Miluszkiewicz – przewodnicząca Komitetu Zdrowia i spraw socjalnych

  1. Anton Feliks Stankiewicz – przewodniczący Komitetu Porządku prawnego i rozwoju samorządności

  1. Michał Treszczyński – przewodniczący Komitetu Ekonomiki i finansów

  1. Tadeusz Andrzejewski

  1. Irena Karpawiczienie

  1. Mirosława Klim

  1. Władysław Kondratowicz

  1. Elvyra Lepiłowa

  1. Zygmund Marcynkiewicz

  1. Tatiana Markowa

  1. Elżbieta Sadajska

  1. Renata Sobieska-Monkiewicz

  1. Aleksandr Stankiewicz

  1. Ilona Tankielun

  1. Leonard Tomaszewicz

  1. Stanisław Zajankowski

  1. Zygmunt Żdanowicz

Rada Samorządu Rejonu Trockiego (ogółem 25 radnych)

  1. Maria Pucz – wicemer Samorządu Rejonu Trockiego, przewodnicząca frakcji AWPL-ZChR

  1. Alina Kowalewska

  1. Teresa Sołowjowa

  1. Tadeusz Tuczkowski

Rada Samorządu Rejonu Święciańskiego (ogółem 25 radnych)

  1. Antoni Jundo – przewodniczący frakcji AWPL-ZChR

  1. Irena Bejnar

  1. Władysław Jedziński

  1. Wacław Wiłkojć

  1. Tatjana Wisznewskaja („Alians Rosjan”)

Rada Samorządu Rejonu Szyrwinckiego (ogółem 21 radnych)

  1. Rasa Tamošiūnienė

Rada Samorządu miasta Wisagini (ogółem 25 radnych)

  1. Dmitrij Ikonikow

  1. Oleg Davidiuk

  1. Natalija Rukosujewa

Samorząd miasta Kłajpedy (ogółem 31 radnych)

  1. Tatjana Fedotowa („Alians Rosjan”)

  1. Andrej Kugmerow („Alians Rosjan”)

  1. Jolanta Skrabuliene („Alians Rosjan”)

  1. Władimir Własow („Alians Rosjan”)