Navigate / search

Naująja Vilniaus rajono vicemere paskirta Teresa Demeško

Šiandien, vasario 7-ąją, Vilniaus rajono savivaldybės taryba neeiliniame posėdyje svarstė klausimą dėl mero pavaduotojo skyrimo. Susumavus slapto balsavimo rezultatus, naująja vicemere tapo jau 3 kadenciją Tarybos narės pareigas einanti Teresa Demeško.
Šiandien Teresai Demeško prasidėjo naujų patirčių, iššūkių ir darbų etapas. „Dėkoju merei už pasitikėjimą, kolegoms – už palaikymą. Tikiu, kad mūsų vieningi darbai prisidės prie Vilniaus rajono gyventojų gerbūvio kūrimo“, – neslėpdama džiaugsmo ir susijaudinimo kalbėjo naujoji vicemerė. Ilgametė tarybos narės veikla ir vertinga patirtis socialinėje bei sveikatos srityse prisidės prie pradėtų ir planuojamų darbų realizavimo Vilniaus rajone.

Teresa Demeško yra aktyvi Lietuvos ir Vilniaus rajono savivaldybės politinė bei visuomenės veikėja. Kilusi iš Vilniaus rajono Lavoriškių seniūnijos, moteris savo gyvenimą susiejo su gimtuoju kraštu. 1986 metais įgijo agronomo specialybę Lietuvos žemės ūkio akademijos Agronomijos fakultete (dabartinis Aleksandro Stulginskio universitetas) ir įsidarbino Vilniaus rajone kolūkio augalų apsaugos agronome. Vėliau savo jėgas išbandė draudimo srityje kaip vadybininkė ir projektų vadovė.

Metus laiko ėjo raštvedės pareigas Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Lavoriškių seniūnijoje. Čia labiau pažino vietos bendruomenės problemas, o noras dirbti ir padėti žmonėms pastūmėjo susieti tolesnę savo veiklą su politiniu gyvenimu – 2005 metais tapo Lietuvos lenkų rinkimų akcijos – Krikščioniškų šeimų sąjungos nare. Neužilgo, 2007-aisiais, visuomenė išrinko Teresą Demeško Vilniaus rajono savivaldybės tarybos nare. Ji taip pat dirbo Vilniaus rajono savivaldybės mero patarėja. Ne vienerius metus dirbo Lietuvos Respublikos Seimo nario padėjėja-sekretore.

Teresa Demeško pirmininkauja Savivaldybės Sveikatos ir socialinių reikalų komitetui, yra Vilniaus teritorinės ligonių kasos ir Vilniaus rajono centrinės poliklinikos stebėtojų tarybų nare bei Mickūnų bendruomenės valdybos nare.

Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst nuo šiol turi du pavaduotojus: vicemerą Robertą Komarovskį bei naujai paskirtą Teresą Demeško.

www.L24.lt

2017-02-07