Navigate / search

Preliminariai patvirtintas LLRA-KŠS kandidatų rinkimuose į Seimą sąrašas

Praėjusią savaitę įvyko Lietuvos lenkų rinkimų akcijos  – Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) Vyriausiosios tarybos posėdis, kuriame, iki spalio 9-ąją vyksiančių rinkimų likus kiek daugiau kaip 100 dienų, vyravo su rinkimais susiję klausimai.

Posėdyje buvo patvirtinta partijos Centrinio rinkimų štabo sudėtis, štabui asmeniškai vadovaus partijos pirmininkas Valdemar Tomaševski. Centrinio rinkimų štabo vadovas pabrėžė, kad siekiama ne tik išsaugoti status quo, t.y. 8 parlamentarų frakciją parlamente, bet ir ją padidinti iki keliolikos Seimo narių. Skyriai ir rateliai buvo įpareigoti iki liepos 1 dienos pateikti savo rinkimų štabų sudėtį ir vadovų pavardes.

Vyriausiosios tarybos nariai preliminariai patvirtino partijos rinkimų sąrašą ir kandidatus vienmandatėse Vilniaus regiono apygardose. Iš viso rateliai savo iniciatyva pasiūlė 160 kandidatų: Vilniuje – 41, Vilniaus rajone – 39, Šalčininkų rajone – 37, Trakų rajone – 19, Švenčionių rajone – 14, Širvintų rajone – 10. Sąraše esantys kandidatai buvo reitinguojami skyriuose, dabar jį analizuos Priežiūros komisija. Kiek vėliau Vyriausioji taryba pateiks 141 kandidatų sąrašą tvirtinimui LLRA-KŠS konferencijoje, kuri vyks liepos 8 dieną. Posėdyje taip pat buvo kalbama apie apygardų ir apylinkių rinkimų komisijų formavimą ir aptartas rinkimų programos projektas, kuris taip pat bus patvirtintas konferencijoje.

Tam tikra prasme posėdis buvo istorinis, nes įvyko po to, kai naująjį Lietuvos lenkų rinkimų akcijos  – Krikščioniškų šeimų sąjungos pavadinimą oficialiai įregistravo Teisingumo ministerija. Tarybos nariai atminimui gavo naujo, dvikalbio, partijos antspaudo atspaudą. Visi partijos simpatikai yra prašomi teikti pasiūlymus dėl naujojo LLRA-KŠS logotipo. Pasiūlymų laukiama el. pašto adresu info@awpl.lt.

Pieczatka_awpl

LLRA-KŠS Spaudos biuras

2016-06-28