Navigate / search

Valdemar Tomaševski: Sąžininga politika yra įmanoma

Dienraštis „Lietuvos žinios“, remdamasis Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenimis, rašo šiandien apie Lietuvos didžiausių politinių partijų finansinę padėtį.

Kai kitos šalies politinės partijos turi nemažų finansinių įsipareigojimų, Lietuvos lenkų rinkimų akcija – Krikščioniškų šeimų sąjunga jokių įsiskolinimų neturi.
Partijos lyderis Valdemar Tomaševski, paprašytas pakomentuoti partijos finansinę padėtį, nurodė, kad sąžininga veikla yra LLRA veikimo pagrindas.

„Sąžininga veikla yra mūsų darbo pagrindas, principingai niekados neėmėme pinigų iš verslo struktūrų, mūsų atstovai nebuvo įsivėlę į korupcinius skandalus, nes mūsų partinės veiklos principingai nesiejame su kokiais nors interesais. Esame idėjinė partija, šios krypties išlaikymas yra viena mūsų pagrindinių užduočių. Be to, pinigus leidome taupiai – laikydamiesi nuomonės, kad lemia ne pinigai, o rinkėjų pasitikėjimas, dėl to niekad neturėjome ir neturime skolų“, – pabrėžė partijos lyderis ir pridūrė, kad, be to, LLRA parlamentarai kas mėnesį į partijos kasą sumoka gaunamo atlyginimo dydžio 5 proc., merai ir kiti politinius postus užimantys asmenys – 3 proc.

Lenkų rinkimų akcijos pirmininkas informavo, kad vienintelis partijos finansinis įsipareigojimas yra pagal išperkamąją nuomą įsigytas mikroautobusas. Politikas patikino, kad partija ir toliau dirbs sąžiningai ir skaidriai.

„Ir toliau vykdysime skaidrią politiką, o savo pavyzdžiu įrodome rinkėjams, kad sąžininga politika Lietuvoje yra įmanoma”, – pareiškė V. Tomaševski.
2016-05-21