Navigate / search

1 proc. nuo pajamų mokesčio – politinėms partijoms

Mieli LLRA draugai ir šalininkai!

Dėka Jūsų supratigumo ir sprendimo skirti 1 proc. paramą nuo Jūsų sumokėto gyventojų pajamų mokesčio Lietuvos lenkų rinkimų akciją pernai parėmė daugiau nei 11 tūkst. dirbančių gyventojų. Pagal parėmusių partiją gyventojų skaičių LLRA užėmė antrą vietą tarp visų Lietuvos partijų. Jau daugelį metų LLRA pelnytai džiaugiasi rinkėjų parama ir pasitikėjimu.

Maloniai kreipiamės į Jus prašydami skirti 1 proc. paramą nuo praeitais metais sumokėto gyventojų pajamų mokesčio Lietuvos lenkų rinkimų akcijai. Šis procentas bus išskaičiuotas iš jau sumokėto mokesčių inspekcijai pajamų mokesčio, kas nesukelia jokių papildomų išlaidų. Pažymėtina, kad 2 proc. mokesčio dalies skyrimo visuomeninėms organizacijoms atveju, kiekvienas pilietis gali pasirinkti iš daugybės visuomeninių organizacijų ar institucijų, kurias norėtų paremti. 1 proc. dalies skirimas nuo gyventojų pajamų mokesčio yra mažiau sudėtingas – lėšos yra skiriamos tik politinėms partijoms. Nepateikus prašymo skirti 1 proc. nuo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio, kaip ir anksčiau ši suma bus grąžinta į valstybės biudžetą.

Remiantis ankstesnių rinkimų rezultatais – vietos savivaldos, prezidento, į Europos parlamentą ir Seimą – regioninė partija Lietuvos lenkų rinkimų akcija gauna stabiliai didelį balsų skaičių, nuolat gerindama savo rezultatą. Kiekvienas rinkimų metų balsavęs už šią partiją bei kiti piliečiai gali ją paremti taip pat finansiškai skiridami jai 1 proc. nuo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio. Pažymėtina, kad LLRA yra vienintelė parlamentinė partija, kuri princpingai nepriėmė finansavimo pasiūlymų iš verslo struktūrų. Partija, dirbanti vien rinkėjų labui ir atstovaujanti jų interesus, yra puikus sąžiningos politikos vykdymo pavyzdys.

Prašymo skirti gyventojų pajamų mokesčio dalies paramą politinėms partijoms  formą (forma FR0512) gali užpildyti kiekvienas dirbantis asmuo. Užpildytą prašymo formą galima pateikti į VMI paštu, asmeniškai, pateikdami asmens tapatybės dokumentą arba užpildant prašymą elektroniniu būdu per VMI Elektroninio deklaravimo informacinę sistemą (EDS).

Mieli draugai! Užpildę formą FR0512, prašome siųsti ją adresu:

VMI prie FM Mokestinių prievolių departamento Dokumentų tvarkymo ir archyvavimo skyriui

Neravų g. 8, LT-66257

Druskininkai

Rekvizitai:

Lietuvos lenkų rinkimų akcija.

Įmonės kodas: 191783856

 

Dėkojame už jūsų paramą!

Užtikriname jus, kad mes ir toliau sąžiningai Jus atstovausime ir ginsime Jūsų teises!

 

LLRA Valdybos vardu,

Valdemar Tomaševski