Navigate / search

LLRA-KŠS Vilniaus rajono skyriaus rinkiminė-ataskaitinė programa

Brangūs Vilniaus rajono gyventojai,

pristatome Jums apžvalgą svarbesnių darbų ir pokyčių, kurie LLRA-KŠS atstovai, dirbdami vieningai, sąžiningai ir sutelktai, įvykdė Vilniaus rajone per pastaruosius 4 kadencijos metus.

https://heyzine.com/flip-book/7ea6946b8a.html

Esu įsitikinęs, kad pažanga ir progresas šioje gražioje ir vienoje didžiausių mūsų šalies savivaldybių, yra Jums akivaizdūs. Modernėja ir gražėja gyvenvietės, toliau plėtojama viešoji rajono infrastruktūra. Sąžininga ir veržli LLRA-KŠS atstovų komanda aktyviai pritraukia investicijas į mūsų rajoną, būtent šią savivaldybę pasirinko daug verslo milžinų, kurie įdarbina po daugiau nei 1 tūkst. darbuotojų ir kuria reikšmingą pridėtinę vertę visam regionui ir už jo ribų. Nepaisant demografinių iššūkių, mums toliau sėkmingai pavyksta įgyvendinti išsikeltą ambicingą tikslą „mokykla arčiau mokinio“.

Dėl itin aktyvios išlaidų komunalinėms paslaugoms kompensavimo politikos Vilniaus rajonas yra vis garsiau ir plačiau vadinamas bene labiausiai visoje šalyje socialiai jautria savivaldybe. Savivaldybė iš savo biudžeto dengia gyventojams daugiau kaip 50 proc. išlaidų centralizuotam namų šildymui, papildomai skyrė vienkartines pašalpas. Savivaldybė iš savo lėšų dengia taip pat apie 50 proc. išlaidų vandens tiekimui ir nuotekų tvarkymui.  

LLRA-KŠS veikla paremta itin dideliu jautrumu gyventojų poreikiams ir būtent Vilniaus krašto savivaldybės yra tos pavyzdinės savivaldybės, kuriose mūsų socialiai orientuota politika įgyvendinama sėkmingiausiai.

Geriausiai žinome Jūsų poreikius ir iššūkius, su kuriais susiduriate, todėl aktyviai dedame visas pastangas tam, kad patenkintume Jūsų lūkesčius. Dar labiau priartinsime savivaldą prie kiekvieno rajono gyventojo. Kaip tai padarysime? Ogi skatindami Jus, gyventojus, aktyviau įsitraukti į savo rajono valdymą ir į kitą lygį pakeldami Jums dirbančių seniūnaičių darbą.

Įsipareigojame tęsti savo politiką, kurios centre esate Jūs – gyventojai.

Toliau dengsime gyventojams dalį šildymo kainos, iš dalies kompensuosime išlaidas komunalinėms paslaugoms, išlaikysime žemės mokesčio lengvatas, Jūsų patogiam gyvenimui Vilniaus rajone toliau gerinsime susisiekimo infrastruktūrą.

Švietimas toliau išliks mūsų prioritetas. Garantuojame, kad už savo vaikų ugdymą darželiuose ir toliau mokėsite 30% mažiau negu kaimynai vilniečiai. Per kadenciją įrengsime baseiną Rudaminoje, sporto kompleksus Nemenčinėje ir Skaidiškėse, renovuosime Mozūriškių dvarą, Rudaminos kultūros centrą, pastatysime Pagirių daugiafunkcį kultūros centrą. Už muzikos ir meno mokyklų lankymą Vilniaus rajono tėvai toliau mokės triskart mažiau nei vilniečiai, o Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos lankymas toliau bus nemokamas.

Mieli Gyventojai, savo veiklą grįsime krikščioniškomis, tradicinės šeimos, pamatinėmis vertybėmis, atsidavimo paprastam žmogui principu, dirbsime Jums sąžiningai vienydami visus geros valios žmones – nepaisant jų socialinės padėties ar tautybės.

Gerbiamieji, kviečiu kovo 5 d. ateiti balsuoti ir paremti sąrašą Nr. 1 ir tiesioginiuose mero rinkimuose  LLRA-KŠS kandidatą Waldemarą Urbaną – politiką, jautrų žmonių poreikiams ir problemoms, atvirą ir aktyvų, jauną ir kompetentingą.

Esu giliai įsitikinęs, kad LLRA-KŠS atstovai ir kandidatas į merus Waldemar Urban yra geriausias pasirinkimas Vilniaus rajonui. Dirbkime petys į petį, kad rajonas dar labiau klestėtų, o jo gyventojams būtų čia gyventi saugu, gera ir patogu.

Prašome Jūsų palaikymo ir patikinu, kad dėsime visas pastangas, kad patenkintume Jūsų lūkesčius ir pasitikėjimą mumis.

 

Su gilia pagarba

Waldemar Tomaszewski

LLRA-KŠS pirmininkas

LLRA-KŠS Vilniaus rajono skyriaus rinkiminė-ataskaitinė programa