Navigate / search

Vilniaus bei Šalčininkų rajonų merų sveikinimai Kovo 11-osios proga

Kovo 11-ąją paminėta mūsų laisvės 26 metų sukaktis. Vilniaus rajono merės – Marija Rekst ir Šalčininkų rajono – Zdzislav Palevič mero sveikinimai Kovo 11-osios proga.

Gerbiami rajono žmonės, 1990-ųjų kovo 11-oji yra mūsų valstybės nauja pradžia, tai yra naujas kelias, atvėręs laisvo, savarankiško gyvenimo perspektyvą, nubrėžęs viltingos ateities horizontus.

Šiandien, minint nepriklausomos Lietuvos valstybės dvidešimt šeštąsias metines, noriu pasveikinti, pasidžiaugti ir padėkoti visiems darbštiems ir kūrybingiems rajono žmonėms, vis daugiau galimybių atskleidžiančiam jaunimui, šauniajai moksleivijai, gyvenimiška patirtimi ir išmintimi besidalijantiems senjorams.

Su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena!

Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst

 

Gerbiami Šalčininkų rajono gyventojai,
Prieš 26 metus buvo atkurta Nepriklausoma Lietuva – įrodėme visam pasauliui, kad mūsų tauta yra stipri ir trokšta kurti laisvą valstybę.

Esame stipri bendruomenė ir nebijokime to pripažinti. Nebijokime mylėti ir gerbti savo Tėvynės, vertinkime tai, ką jau esame pasiekė ir nesustokime vietoje, juk tiek daug dar reikia nuveikti mūsų valstybės labui.

Linkiu mums visiems puoselėti laisvės ir demokratijos idealus, būti stipriems ir atsakingiems už savo sprendimus.

Šalčininkų rajono savivaldybės meras
Zdzislav Palevič