Navigate / search

Valdemar Tomaševski: „Šeima yra svarbiausia institucija“

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) pirmininkas Valdemar Tomaševski teigia, kad LLRA-KŠS atstovai pagal galimybes dalyvaus gegužės 15 d. rengiamame Didžiajame šeimų gynimo marše. Pabrėžia, kad šeima yra svarbiausia institucija valstybėje.
 
Pasak V. Tomaševskio,jo vadovaujamos partijos pagrindinė kryptis yra tradicinės šeimos institucijos stiprinimas.

„Mūsų prigimtis ir mūsų partijos programos bei veiklos pagrindinė kryptis yra tradicinės šeimos institucijos stiprinimas. Mūsų partijos pavadinimas yra labai aiškus: „Krikščioniškų šeimų sąjunga“. Šeima yra svarbiausia institucija valstybėje”, – pabrėžė politikas.

„Visada remsime tokias akcijas“, – patikino V. Tomaševski ir pridūrė: „Ne vieną kartą patys organizavome panašias ir tai darome jau daugiau kaip du dešimtmečius. Kiekvienais metais vyksta dideli mūsų rengiami šeimų sąskrydžiai, kuriuose dalyvauja 2-3 tūkst. žmonių”.

V. Tomaševski pareiškė, kad partija visuomet palaikys akcijas, kurių tikslas – sustiprinti tradicinę šeimą.

„Palaikydavome ir palaikysime ateityje visas akcijas, kurios remia tradicinę šeimą. Ne kartą ir patys dalyvavome tokiose eitynėse Vilniuje. Mūsų rateliai seniūnijose organizuoja panašias šventes nuolat, kiekvienais metais. Taigi, tai nėra naujovė mums“, – pasakojo LLRA-KŠS lyderis.

Bandymus juodinti maršo organizatorius politikas vadina spekuliacijomis. Mano, kad akcija bus rami ir civilizuota. Tiesa, pasigenda krikščioniškų vertybių.

„Šeima yra stipri savo krikščioniškomis vertybėmis. Tai yra pagrindas. Tai šito akcento mums iš tikrųjų trūksta. Be Dievo pagalbos bus sunku laimėti kovą prieš ultraliberalią LGBT ideologiją. Nebijokime žodžio „karas“. Vyksta būtent ideologinis karas, kuris tradicinei šeimai gali baigtis liūdnai, jeigu nemelsime Dievo paramos”, – pabrėžė. „Mano patarimas organizatoriams būtų, kad tokios akcijos būtų organizuojamos žiūrint visų pirma į savo krikščioniškąsias šaknis, į kurias, beje, apeliuoja mūsų partijos skiriamieji ženklai”, – sakė.

„Mūsų partijos pavadinime tai yra pasakyta labai aiškiai. Ir tradicinę šeimą vaizduojantis mūsų logotipas irgi nusako esmę: dukrelė, sūnelis, vyras, moteris bei žuvies ženklas, kuris reiškia patį Jėzų Kristų”, – sakė.

ICHTYS (ΙΧΘΥΣ) – graikų kalba reiškia žuvis.

Taip pat ICHTYS – tai pirmosios raidės Jėzaus Kristaus titulų senovinę graikų kalba:

ΙΗΣΟΥΣ (Iēsoûs) – Jėzus

ΧΡΙΣΤΟΣ (Christós) – Kristus

ΘΕΟΥ (Theoû) – Dievo

ΥΙΟΣ (Hyiós) – Sūnus

ΣΩΤΗΡ (Sōtér) – Išganytojas

arba Jėzus Kristus Dievo Sūnus Išganytojas.

2021-05-13