Navigate / search

Už krikščioniškąsias vertybes, už tradicinės šeimos vertybes, už socialinį teisingumą, už sąžiningą politiką

Krikščioniškosios vertybės, tradicinės šeimos vertybės, socialinis teisingumas ir sąžininga politika –pagrindiniai Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos rinkiminės programos prioritetai pristatyti ketvirtadienį, rugpjūčio 6 dieną, spaudos konferencijoje Seime. LLRA-KŠS sąrašą rinkimuose ves Zbignev Jedinskij.
 
„Mūsų sąrašas yra pilnas – 141 kandidatas. Turėjome dar daugiau kandidatų, kadangi mūsų rateliai, skyriai, visuomeninės organizacijos, tautinių mažumų ir lietuvių bendruomenės į mūsų sąrašą iškėlė virš 200 kandidatų. Tačiau suprantame, kad maksimalus kandidatų skaičius – 141, todėl padėkojome visiems už aktyvumą ir sudarėme sąrašą su maksimaliu kandidatų skaičiumi“, – sakė Valdemar Tomaševski, LLRA-KŠS pirmininkas, Europos Parlamento narys, pristatydamas žiniasklaidos atstovams partijos rinkimų sąrašą. Vienmandatėse rinkimų apygardose LLRA-KŠS iškėlė savo kandidatus daugumoje Lietuvos rinkimų apygardų – 36 vienmandatėse rinkimų apygardose.

Pasiruošimą rinkimams LLRA-KŠS pradėjo nuo išsamios rinkimų programos, kurios autorius – partijos pirmininkas Valdemar Tomaševski, – patvirtinimo. „Mūsų programa yra tąsa tų mūsų darbų, kuriuos pavyko padaryti per jau dvi kadencijas, turint Seime savo parlamentinę frakciją. Darbų padaryta labai daug.  Esame patys aktyviausi įvedant socialinį teisingumą Lietuvoje“, – pažymėjo LLRA-KŠS pirmininkas.

Kad LLRA-KŠS vadovaujasi krikščioniškosiomis vertybėmis, o veiklą nukreipia į šeimą ir socialinio teisingumo siekį, liudija partijos iniciatyvos Lietuvos Respublikos Seime. Būtent dėl sąžiningo ir atsidavusio LLRA-KŠS atstovų darbo įsigaliojo daug kiekvienam Lietuvos gyventojui svarbių įstatymų projektų: vaiko pinigai, daugiavaikės šeimos kortelė, nemokami vaistai senjorams virš 75 metų. LLRA-KŠS Seimo narių balsai buvo lemiami priimant diferencijuotus mokesčius.

Krikščioniškosios vertybės
Valdemar Tomaševski pristatė pagrindinius (jų yra keturi) LLRA-KŠS rinkimų programos prioritetus – krikščioniškosios vertybės, tradicinės šeimos vertybės, socialinis teisingumas ir sąžininga politika.

„Pirmoje vietoje – už krikščioniškąsias vertybes, kaip sakė Šv. Augustinas – ten, kur Dievas yra pirmoje vietoje, viskas yra savo vietoje,“ – pažymėjo partijos pirmininkas.

Ginant tradicinės šeimos vertybes
Už tradicinės šeimos vertybes – tai dar viena svarbi LLRA-KŠS rinkimų programos nuostata. Valdemar Tomaševski apgailestavo, kad tradicinės šeimos modelis, paremtas vyro ir moters santuoka, šiuo metu yra puolamas. Jo nuomone, tai, kad Lietuvos užsienio reikalų ministerija (URM) pasirašė Stambulo konvenciją, yra grubus šalies Konstitucijos pažeidimas ir URM, kuri tai padarė, viršijo savo įgaliojimus.

„Stambulo konvencija turi gerą pavadinimą – prieš smurtą šeimoje ir smurtą prieš moterį. Tai kilnus pavadinimas, tačiau konvencijos nuostatos yra akivaizdžiai nukreiptos prieš šeimos vertybes, prieš krikščioniškąsias vertybes. Mes negalime su tuo sutikti. Tai yra mažos grupės LGBT aktyvistų, kurie nori stumti savo ideologiją visame pasaulyje, konvencija“, – aiškino LLRA-KŠS lyderis.

Iniciatyvos, nukreiptos į kiekvieną žmogų
Socialinis teisingumas – labai svarbus LLRA-KŠS tikslas. Kaip pažymėjo europarlamentaras, pavyko jau daug padaryti, tačiau ši kryptis bus dar labiau plečiama, tai aiškiai pažymėta LLRA-KŠS rinkimų programoje. Partija siūlo iki 70 metų mažinti pensininkų, kuriems priklauso nemokami vaistai, amžių. „Laikui bėgant galima ir visiems pensininkams suteikti tokią lengvatą, atsižvelgiant į mūsų šalies biudžeto galimybes“, – sakė Valdemar Tomaševski. Jo vadovaujama politinė jėga taip pat siūlo išplėsti Šeimos kortelės lengvatų ratą. LLRA-KŠS visada siūlė ir toliau tvirtai laikosi pozicijos, kad kiekvienam vaikui skiriama piniginė išmoka augtų iki 120 eurų.

Tryliktoji pensija
Valdemaro Tomaševskio nuomone, atėjo laikas, kad „mūsų pensininkai gautų tryliktąją pensiją“. LLRA-KŠS lyderis neabejoja, kad per ketverius metus įmanoma 50 proc. padidinti pensijas. „Paskutiniais metais buvo padaryta, kad pensijos augo 10 proc. Manome, kad šį tempą reikia išlaikyti – didinti 12,5 proc. per metus, taigi per kadenciją pensijos augimas iki 50 proc. yra įmanomas“, – patikino europarlamentaras.

LLRA-KŠS pirmininkas pabrėžė minimalaus atlyginimo didinimo svarbą. „Tokį atlyginimą gauna 22 proc. mūsų šalies darbuotojų. Šiuo metu minimalus atlyginimas „ant popieriaus“ yra 609 eurai, „į rankas“ – 444 eurai. Manome, kad per kadenciją galėtų išaugti iki 1000 eurų. Sieksime tą padaryti“, – sakė Valdemar Tomaševski, pridurdamas, kad partija siūlo papildomus minėtų rinkimų programos nuostatų finansavimo šaltinius – bankų aktyvų bei didelių prekybos tinklų apmokestinimą.

Kalbėdamas apie svarbias kiekvienam piliečiui iniciatyvas, Valdemar Tomaševski atkreipė dėmesį į būtinybę iki 5 proc. sumažinti PVM mokestį maisto prekėms, kurios šiuo metu yra brangiausios mūsų regione. „Vesime socialinį dialogą su suinteresuotomis pusėmis, kad pasiektume galutinį tikslą – kainų mūsų parduotuvėse mažėjimą. Kad jos nebūtų didesnės nei kaimyninėse valstybėse. Jeigu tai pavyko kitoms šalims, turinčioms panašų BVP ir ekonomikos lygį, manau, kad mes irgi tą galime ir turime pasiekti“, – pasiryžo europarlamentaras.

Sąžininga politika
Kalbėdamas apie ketvirtąją rinkimų programos nuostatą, partijos lyderis pažymėjo, kad žmonės jau supranta, jog politikoje svarbiausia – sąžiningumas. „Mūsų partija yra skaidriausia Lietuvoje, niekada nebuvo įsivėlusį į skandalus, nekalbant apie tuos dirbtinai sukurtus, kurių tikslas buvo atakuoti mūsų organizaciją“, – sakė Valdemar Tomaševski.

LLRA-KŠS pirmininkas pažymėjo, kad jo vadovaujama partija principingai nepriimdavo jokių įnašų iš verslo struktūrų, kuomet tą daryti leisdavo įstatymai, kai, anot jo, visos vadinamosios tradicinės partijos šimtais tūkstančių imdavo pinigus, o po to galimai turėjo atidirbti. „Žinome, kad vien koncernas „MG Baltic“ dalijo pinigus visoms partijoms – ir liberalams, ir kairiesiems, ir dešiniesiems, ir socialdemokratams, ir konservatoriams. Ir pats konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis turėjo susitikimus su verslo atstovais. Jeigu kažkas iš kitų partijų turėtų tokį susitikimą, tai jam praktiškai jau nebūtų vietos Seime,“ – apie dvigubus standartus Lietuvos politikoje kalbėjo Valdemar Tomaševski.

Laikas permainoms
Valdemar Tomaševski yra įsitikinęs, kad į nebūtį eina politinės partijos, kurios savo veikloje vadovaujasi melagingais politiniais standartais, naudoja apgaulę ir nešvarius žaidimus. „Tie, kurie yra nešvariausi, neskaidriausi, per televiziją, taip pat žiniasklaidoje nori pasirodyti esą geriečiai, bet žmonės vis daugiau supranta. Taigi aš manau, ta grupė landsberginių partijų, o prie jų galima priskirti ir liberalus, ir iš dalies socialdemokratus, –  jų laikas praėjo. Jie turėjo ne vieną ir ne dešimt progų pasižymėti savo darbais. Ir jeigu jau kalbame apie konkrečius darbus, tai galima kalbėti apie pensijų, pašalpų iš dirbančiųjų atėmimą – tą padarė konservatorių partija su liberalais“, – atkreipė dėmesį europarlamentaras.

„Atėjo laikas permainoms. Aš manau, šios permainos bus tęsiamos. Aišku, yra puolamos tų permainų partijos – Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga bei Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga. Bet mes atsilaikysime ir darysime tuos darbus, kuriuos pradėjome ir apie kuriuos šiandien kalbėjome,“ – patikino LLRA-KŠS lyderis.

Kvietimas diskutuoti
Valdemar Tomaševski atkreipė dėmesį, kad kaip partijos pirmininkas ne vieną kartą kvietė diskutuoti kitų partijų pirmininkus, taip pat ir Gabrielių Landsbergį, tačiau šis, anot politiko, bijo diskusijų, bijo faktų ir nenori padiskutuoti per žiniasklaidą.

„Taigi dar kartą kviečiu parlamentinių partijų pirmininkus ir kitų partijų pirmininkus rimtai diskutuoti  žiniasklaidoje“, – pakvietė Valdemar Tomaševski.

LLRA-KŠS lyderis spėjo, kad konservatorių lyderis ir toliau vengs diskusijų. Norėdami „priversti“ Landsbergį diskutuoti, LLRA-KŠS iškėlė savo kandidatą – Jaroslavą Narkevičių – vienmandatėje rinkimų apygardoje Kaune. „Taigi mes kviečiame diskutuoti bent su mūsų kandidatais į parlamentą, kadangi yra tam tikra prievolė kandidatams diskutuoti laiduose. (…) Manau, bus progų pokalbiams ir konservatorių lyderis neturės galimybių išsisukti nuo diskusijos, ką būtent daro šiandien. Gal laikui bėgant Gabrieliui Landsbergiui atsiras daugiau drąsos. Dar kartą kviečiu – padiskutuokime kaip partijos pirmininkai, kad gyventojai suprastų, kas gali daugiau padaryti Lietuvos žmonių labui“, –  paragino Valdemar Tomaševski.

Platus ir reprezentatyvus sąrašas
Ketvirtadienį, rugpjūčio 6 dieną, LLRA-KŠS atstovai Vyriausiajai rinkimų komisijai pateikė kandidatų sąrašą ir rinkimų programą.

„Vienijame visus geros valios žmones. Mūsų sąrašas labai platus ir pagal socialinius sluoksnius, ir pagal pasiekimus: visuomeninius, mokslinius ir kitus. Mūsų sąraše matome septynių tautybių atstovus: lenkus, rusus, baltarusius, ukrainiečius, žydus, totorius ir lietuvius. Išties nemažai lietuvių yra mūsų sąraše,“ – sakė Valdemar Tomaševski, pabrėždamas, kad visi kandidatai yra sąžiningi idėjiniai žmonės.

Sąraše yra daug jaunų žmonių  ir įvairių profesijų atstovų, todėl rinkėjai turės gerą pasirinkimą. „Manau, su šiuo sąrašu iškovosime keliolika mandatų“, – spaudos konferencijoje sakė partijos pirmininkas.

LLRA-KŠS lyderis pažymėjo, kad paskutinių apklausų duomenys rodo, jog partija turi 7 proc. palaikymą, tad galima drąsiai teigti, kad įmanoma laimėti 13 mandatų. Valdemar Tomaševski atkreipė dėmesį, kad mandatų laimėjimas Seime ar savivaldybių tarybose nėra tikslas savaime, tai yra tik priemonė, kad būtų realizuota rinkimų programa. „Kad padėtume žmonėms, kad socialinis teisingumas įsigaliotų Lietuvoje, kad paprastas žmogus turėtų tarp Seimo narių, tarp tarybos narių savo gynėjų, o ne tik tuos, kurie 30 metų tik kalba, o nieko realaus nepadarė“ , – kalbėjo partijos lyderis.

Drąsus politikas
LLRA-KŠS rinkimų sąrašą ves Seimo narys Zbignev Jedinskij. „Tai patyręs, sąžiningas, labai drąsus politikas. Būtent Zbigenv Jedinskij yra labai svarbių LLRA-KŠS parašytų įstatymo projektų, kurie pristatyti Seime, ir dalis jų sulaukė parlamentarų palaikymo pirmajame įstatymo skaityme, teikėjas. Kai kuriuos jau paminėjau“, – sakė Valdemar Tomaševski ir pakvietė spaudos konferencijoje dalyvaujantį Zbignevą Jedinskį pristatyti kitų projektų.

„Pirmojo numerio suteikimą sąraše vertinu kaip partijos ir partijos pirmininko pasitikėjimo išraišką. Tuo pačiu tai yra ir priminimas, ir ženklas, kad Seime liko daug neužbaigtų darbų“, – pastebėjo Zbignev Jedinskij.

Seimo narys išvardijo LLRA-KŠS iniciatyvas, kurios užstrigo Seime, tarp jų – ir Gyvybės prenatalinėje fazėje apsaugos įstatymas, kuris, pasak politiko, dabar guli stalčiuje, yra svarstymo stadijoje, liko, kad apsvarstytų Žmogaus teisių komitetas.

„Antras labai svarbus įstatymas – Bankų apmokestinimo įstatymas, apie kurį buvo daug rašyta ir kalbėta. Kodėl pateikėme šį projektą? Mūsų rinkimų programa 2016 metais turėjo nuostatą – skirti 120 eurų kas mėnesį kiekvienam vaikui. Natūralu, kad kilo klausimas – iš kur bus finansavimas? Vienas iš finansavimo šaltinių – bankų apmokestinimas“, – aiškino Zbignev Jedinskij.

Politikas priminė, kad Seimas pritarė ne LLRA-KŠS, o Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pateiktam įstatymo projektui, kuris numato didinti bankų pelno mokestį. „Visi žinome, kaip galime išvengti pelno – tai įrodė Skandinavijos bankai 2009-2010 metais. Mes siūlome apmokestinti bankų turtą. Mūsų skaičiavimais,  į biudžetą kiekvienais metais įplauktų apie 100 mln. eurų. Šios sumos visiškai užtektų, kad būtų priimtas įstatymas, didinantis vaiko pinigus iki 120 eurų kas mėnesį,“ – sakė Seimo narys.

Zbignev Jedinskij taip pat priminė apie du kartus Seimui pateiktą Liustracijos įstatymo projektą. Pirmą kartą šis projektas buvo atmestas pirmajame skaityme, antrą kartą jis buvo atmestas svarstymo stadijoje.

„Mūsų giliu įsitikinimu, Lietuvoje yra daug bėdų, kadangi šalį valdė ir toliau valdo buvusieji LTSR specialiųjų tarnybų agentai. Būtent Seime VSD vadovas Darius Jauniškis pateikė informaciją, kad jiems yra žinoma, jog iki šiol Lietuvoje daug įslaptintų KGB agentų, kurie yra šantažuojami. Tai reiškia, kad tie asmenys dirba ne Lietuvos piliečių naudai, ne Lietuvai, o tiems, kas turi prieigą prie tų slaptų dokumentų, – sakė Seimo narys. – Tikimės, kad kitoje kadencijoje, kuomet dar kartą pasiūlysime Liustracijos įstatymo projektą, jis bus priimtas“.

Valdemar Tomaševski išreiškė viltį, kad Seimo rinkimai bus sėkmingi, kadangi, pasak politiko, „žmonės supranta, kad būtent krikščioniškosios vertybės ir sąžiningumas politikoje yra beveik viskas. O kitus darbus mes su Dievo pagalba padarysime“.

***

LLRA-KŠS kandidatų sąraše aukščiausias pozicijas užima:
Jedinskij Zbignev – Lietuvos Respulikos Seimo narys; Rozova Irina – Lietuvos Respulikos Seimo narė, Rusų Aljanso vicepirmininkė; Narkevič Jaroslav – Susisiekimo ministras, Lietuvos Respulikos Seimo narys; Tamašunienė Rita – Vidaus reikalų ministrė, Lietuvos Respulikos Seimo narė; Vanda Kravčionok – Lietuvos Respulikos Seimo narė, LLRA-KŠS Seimo frakcijos seniūnė; Mackevič Michal – Lietuvos lenkų sąjungos pirmininkas, Lietuvos Respulikos Seimo narys; Poševeckaja Romualda – Vilniaus miesto tarybos narė; Kaminski Jaroslav – Vilniaus miesto vicemeras 2010-2015 metais; Romanovskij Tadeuš – Dievo Gailestingumo bendruomenės pirmininkas, Šalčininkų rajono savivaldybės tarybos narys; Andrijanov Michail – žurnalistas, tinklaraštininkas; Demeško Teresa – Vilniaus rajono vicemerė; Cytacka Renata – Vilniaus miesto tarybos narė, Šalčininkų rajono lenkų mokyklų tėvų forumo pirmininkė; Bandalevič Anton – Šalčininkų rajono savivaldybės tarybos narys; Kotov Sergej – sentikių bendruomenės Visagine ir Zarasų rajone pirmininkas; Tamošiūnaitė Edyta – Vilniaus miesto vicemerė; Michajlov Aleksandr – Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas 2014-2018; Komarovski Robert – Vilniaus rajono vicemeras; Kristina Dzieržinska – Lietuvos lenkų mokyklų mokytojų draugijos „Macierz Szkolna“ vicepirmininkė; Sinkevič Jadvyga – Lietuvos lenkų mokyklų mokytojų draugijos „Macierz Szkolna“ Šalčininkų skyriaus pirmininkė, Šalčininkų rajono savivialdybės vicemerė 2016-2019 metais; Utovka Jurgis – Lietuvos Respulikos Seimo narys 2000-2004, iškeltas Lietuvos rusų sąjungos; Kondratovič Vladislav – Susisiekimo viceministras; Andžejevski Tadeuš – Vilniaus rajono savivaldybės tarybos narys; Daškevič Boleslav – Šalčininkų rajono savivaldybės tarybos nary;  Šuklina Tamara – pedagogė, Lietuvos rusakalbės švietimo bendruomenės atstovė; Macejevski Zbignev – LLRA-KŠS frakcijos Vilniaus miesto taryboje seniūnas; Solovjova Teresa – Trakų rajono savivaldybės vicemerė 2011-2013 metais; Kasperovič Henrik –  lenkų liaudies šokių ansamblio „Zgoda“ įkūrėjas ir vadovas; Kovalevskaja Alina – Trakų rajono savivaldybės tarybos narė; Ikonikov Dmitrij – Visagino savivaldybės tarybos narys; Baranovska Violeta – Šalčininkų rajono mero patarėja; Grigorovič Lilija – Nemėžio seniūnijos seniūnė; Zaranka Jurijus – Vilniaus miesto autobuso parko vadovas; Jundo Antoni – LLRA-KŠS frakcijos Širvintų taryboje seniūnas.

1. Jedinskij Zbignev 48. Gaurytė Dalia 95. Jarmolovič Tadeuš
2. Rozova Irina 49. Buinicki Marijan 96. Petrauskaitė Leonija
3. Narkevič Jaroslav 50. Lastovska Ana 97. Semaško Edita
4. Tamašunienė Rita 51. Romanovski Miroslav 98. Lepeika Barbara
5. Vanda Kravčionok 52. Svidėnienė Julija 99. Voitechovič Jaroslav
6. Mackevič Michal 53. Samsonov Teresa Galina 100. Solovjova Evelina
7. Poševeckaja Romualda 54. Klimaševskaja Edita 101. Misevičienė Jolanta
8. Kaminski Jaroslav 55. Rudzis Tadeuš 102. Neverienė Inga
9. Romanovski Tadeuš 56. Rybak Valdemar 103. Kondratovič Lilija
10. Andrijanov Michail 57. Dejnarovič Kristina 104. Romanovska Ivona
11. Demeško Teresa 58. Binkevič Zigfrid 105. Brasiun Tadeuš
12. Cytacka Renata 59. Černiavska Alina 106. Golubovska Gražina
13. Bandalevič Anton 60. Voitiulevič Miroslav 107. Apčinikovienė Inesa
14. Kotovas Sergejus 61. Bojarun Irena 108. Vasilevski Juzef
15. Tamošiūnaitė Edita 62. Romanovska Honorata 109. Pilypienė Zofija
16. Michalov Aleksandr 63. Černiavskaja Katrina 110. Nemec Andrej
17. Komarovski Robert 64. Lavrynovič Tadeuš 111. Voršinski Edvard
18. Dzeržinska Kristina 65. Liachovič Aleksandr 112. Stankevič Jolanta
19. Sinkevič Jadvyga 66. Pavlovskaja Olga 113. Rudzis Irena
20. Utovka Jurgis 67. Jakubovskij Aleksandr 114. Sivicka Agnija
21. Kondratovič Vladislav 68. Beliavskij Genadij 115. Rodz Danutė
22. Andžejevski Tadeuš 69. Janušauskienė Natalija 116. Rogožinskaja Janina
23. Daškevič Boleslav 70. Blaževič Konrad 117. Radzevič Valdemar
24. Šuklina Tamara 71. Vaivilavičienė Oksana 118. Kodz-Berezina Veslava
25. Maciejevski Zbigniev 72. Volochovič Zbignev 119. Rizgelienė Alina
26. Solovjova Teresa 73. Mankeliūnienė Agata 120. Minovič Lucija
27. Kasperovič Henrich 74. Šarėjus Andrius 121. Kropienė Ludmila
28. Kovalevskaja Alina 75. Kozarin Olga 122. Tomaševič Kristina
29. Ikonikov Dmitrij 76. Neverovič Jana 123. Bruzgulis Ana
30. Baranovska Violeta  77. Jankauskas Ričardas 124. Grinevič Beata
31. Grigorovič Lilija 78. Rustamov Ruslan 125. Radžiūnienė Teresė
32. Zaranka Jurijus 79. Andruškevič Teresa 126. Liudkevič Svetlana
33. Jundo Antonij 80. Jakovič Gžegož 127. Maciulevičienė Anžela
34. Slavinska Kristina Marija 81. Slauto Margarita 128. Pilinkovskaja Svetlana
35. Fiodorov Aleksandr 82. Prokopjev Valerij 129. Grodz Kristina
36. Labul Janina 83. Ablom Regina 130. Sokolovskaja Natalija
37. Petkevič Gendrik 84. Damarackienė Euredyta 131. Dikevič-Chomutova Agata

 

38. Butrimovič Teresa 85. Markova Vera 132. Krasilova Božena
39. Tamošiūnienė Rasa 86. Zenovič Anželika 133. Krepštul Lucija
40. Jesvilienė Ana 87. Vilkojt Vaclav 134. Kurdeko Leokadija
41. Ingelevič Jadvyga 88. Višnevskij Darijuš 135. Lisovskaja Beata
42. Tučkovski Tadeuš 89. Voleišo Janina 136. Mikelevičienė Jelena
43. Šelkovski Valdemar 90. Mikolajūnienė Kristina 137. Mikonienė Lilija
44. Pesliak Alicija 91. Marcinkevič Viktor 138. Stacevič Kristina
45. Gardziulienė Jolanta 92. Turbienė Justina 139. Oleškevič Beata
46. Miluškevič Ana 93. Muchlia Leokadija 140. Klimeniuk Božena
47. Veršicka Lilija 94. Maliuk Vladislav 141. Jedinskij Anatolij


Iš viso LLRA-KŠS iškėlė 144 kandidatus. Trys kandidatai dėl mandato varžysis tik vienmandatėse rinkimų apygardose: Beata Petkevič, Šalčininkų rajono vicemere – Vilniaus – Šalčininkų apygardoje Nr. 56, Česlav Olševski, LR Seimo narys – Medininkų apygardoje Nr. 57, Danuta Narbut, Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja – Žirmūnų apygardoje Nr. 4.

2020-08-06