Navigate / search

Prisiekė ministrai J. Narkevič, R. Tamašunienė ir A. Palionis

Antradienį neeiliniame Seimo posėdyje prisiekė trys nauji ministrai. Atnaujintoje XVII Vyriausybėje susisiekimo ministrą Roką Masiulį pakeis Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos atstovas Jaroslav Narkevič. Vidaus reikalų ministrą Eimutį Misiūną pakeis taip pat LLRA-KŠS atstovė Rita Tamašunienė, o žemės ūkio ministrą Giedrių Surplį – „socialdarbietis“ Andrius Palionis.
 
Pasak premjero Sauliaus Skvernelio, atnaujinta Vyriausybė pasiryžusi tęsti programą, o trys naujieji ministrai, skirtingai nei buvusieji, turi palaikymą Seime, o tai užtikrins sklandų bendradarbiavimą tarp valdžios institucijų.

„Naujieji Vyriausybės nariai yra didelę patirtį sukaupę politikai. Aš kalbu apie tris mūsų naujus kolegas. Neturiu nė mažiausios abejonės, kad jie savo žinias galės pritaikyti valstybės labui. Visi trys ministrai ne pirmą kadenciją dirba Seime, du iš jų yra frakcijų seniūnai, vienas iš jų turi Seimo pirmininko pavaduotojo patirties. Dirbdami Seime jie susidūrė su plačiu klausimų spektru ir žino, kaip funkcionuoja valstybė ir kaip veikia administracinis aparatas“, – teigė premjeras.

S. Skvernelis džiaugiasi, kad Ministrų kabinete vėl bus moterų.

„Džiaugiuosi, kad XVII Vyriausybėje vėl yra moterų. Sveikinu R. Tamašunienę tapus pirmąja vidaus reikalų ministre moterimi“, – sakė jis.

2019-08-20